Poradnia Bella Vita działa od lipca 2008 roku, aczkolwiek specjaliści pracujący w niej mają szerokie doświadczenie i wiele lat przepracowanych w zawodzie DIETETYKA. Najważniejsze są dla nas wiedza i doświadczenie.
Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjenta. Każdy człowiek jest inny, a różne style życia wymagają zastosowania odmiennych rozwiązań. Dlatego też uważamy ,że niemożliwe jest opracowanie jednej, uniwersalnej diety. Swoim pacjentom pomagamy zrozumieć, że zmiany w stylu życia i zwyczajach żywieniowych są możliwe do realizacji, także dla osób zajętych codziennymi obowiązkami.
Dieta to coś więcej niż tylko jadłospis. To zmiana świadomości swojego żywienia. Wiemy, że zapomocą odpowiednio dobranych posiłków możemy zadbać o Twoje zdrowie i ogólną kondycję.
A więc!!!
Jeżeli planujesz zrzucić zbędne kilogramy, jesteś przyszłą lub też karmiącą mamą, z nami możesz liczyć na osiągnięcie założonych celów. Wspomagamy proces leczenia w chorobach serca, zaburzeniach pracy nerek i wątroby oraz nadciśnieniu. Układamy diety dla osób z cukrzycą, celiakią oraz innymi schorzeniami metabolicznymi, w leczeniu których żywienie odgrywa kluczową rolę.
 
Zajmujemy się dietoterapią, dietami specjalistycznymi uzasadnionymi naukowo. Naszym priorytetem jest, fachowa porada żywieniowo- dietetyczna oraz zdrowa zbilansowana dieta, dlatego w swych założeniach opieramy się głownie na badaniach i wiedz Instytutu Żywienia i Żywności, oraz na wieloletnich doświadczeniach Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Nie stosujemy diet, które są sprzeczne z badaniami wpływu składników i rodzajów diet na zdrowie człowieka.
 
Każdą osobę traktujemy indywidualnie, chcemy poznać Twoje upodobania i styl życia, dzięki czemu możemy dopasować jadłospis do Twoich potrzeb.
 

Bardzo ważne jest dla nas także to, aby mieć z Tobą jak najlepszy kontakt. Wszyscy nasi specjaliści to osoby kompetentne i doświadczone, a jednocześnie pogodne i otwarte.
 
Przyjdź do nas, a przekonasz się, jak wiele może znaczyć odpowiednio skomponowana dieta.


Posługujemy się profesjonalnym sprzętem do analizy składu ciała.
 

TO MY

  Ewa Groń - Jaśkowiak
Dyplomowany dietetyk. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno -Teologicznej o specjalności - Promocja Zdrowia, oraz Studiów Podyplomowych o specjalności - pedagogika oraz studia podyplomowe Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Długoletni pracownik Szpitala Specjalistycznego w Nowym Sączu. Posiada duże doświadczenia w dziedzinie cukrzycy, zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki w Krakowie. Brała udział w wielu szkoleniach z zakresu cukrzycy, oraz ogólnej Edukacji Zdrowotnej. Współpracuje w zakresie dietetyki z Fitness - clubem.
  mgr Alicja Namiotko
magister farmacji, konsultant w dziedzinie farrmakoterapii.
 
 
Home | Aktualności | O nas | Oferta | Wirtualny dietetyk | Ciekawostki | Cennik | Kontakt
© Poradnia Dietetyczna BELLA VITA Nowy Sącz
Realizacja: Verakom projektowanie stron Nowy Sącz